Pazar esintisi Pazar esintisi
SEPETİ DÜZENLE VE SATIN AL

İptal / İade Koşulları

 

Garanti Koşulları/Ürün İade Koşulları

Değerli müşterimiz,

*Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürün iade talebinizi "İLETİŞİM" bölümünden, ürün fatura no'sunu ve ilgili sipariş numarınızı içeren bir mesajla bize bildirebilir ve daha sonra iade işlemi ile ilgili tüm adımları bu bölümden takip edebilirsiniz.

*Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzer şekildeki ürünlerin iadesi VTBAMBU tarafından kabul edilmeyecektir. Bu nedenle ürün teslimi sırasında gerekli görüyorsanız kargo görevlisi önünde paketi açarak kontrol ediniz. Eğer bir sorun varsa (eksik ürün, hasarlı ürün gibi) lütfen kargo görevlisine durumu açık şekilde belirten tutanak tutturunuz. Aksi taktirde sipariş eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılacak ve daha sonraki şikayetler dikkate alınmayacaktır.

*İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürün/ürünleri mutlaka size gönderilen faturaları ile birlikte  gönderiniz,aksi halde ürün kdv si düşülerek iade işlemi yapılacaktır

*İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürün/ürünleri ARAS KARGO ile herhangibir ücret ödemeden karşı ödemeli olarak gönderiniz.ARAS KARGO haricinde herhangibir kargo firması ile gönderilen siparişlerde kargo ücertinden firmamız sorumlu değildir

*Değişim yapmak istediğiniz ürünler bize ulaştığında ürünlerin  bedeli yapmış olduğunuz ödeme şekline göre size iade edilir,yerine almak istediğiniz ürün için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekir.


*VT BAMBU, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Bu tür hallerde ürünün VT BAMBU 'na gelişi ve geri dönüşü sırasındaki tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.

Havale iadeleri havalenin yapıldığı hesaba 2 iş günü içinde, kredi kartı iadeleri ise kartın ait olduğu banka hesabına 2 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

 

İYİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

VT BAMBU